Užijte si léto v Českomoravském pomezí

Užijte si léto v Českomoravském pomezí

Ať už máte rádi výlety pěšky, na kole nebo autem, z nabídky regionu na pomezí Čech a Moravy si určitě vyberete. Pokud rádi soutěžíte, můžete při toulkách oblastí vymezenou městy Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto zkusit štěstí a vyhrát hodnotné ceny.

Soutěžíme o víkendové pobyty, chytré hodinky, mobil, vstupenky na festival, do památek či muzeí, nové stolní hry a spoustu dalšího.
V soutěži Pokladnice zážitků můžete na oblíbených výletních místech sbírat soutěžní razítka do hrací karty, kterou si vyzvednete v informačním centru nebo stáhnete z webu www.pokladnicezazitku.cz. Další soutěž nazvaná Putování za pokladem vás zavede na tajemná i romantická místa, na kterých budete s pomocí mobilní aplikace sbírat dukáty z pohádkového pokladu. Aplikaci Pokladnice zážitků najdete na Google Play a v App Store. Pro stažení můžete použít i níže uvedený QR kód. Uzávěrka obou soutěží je 20. srpna, takže máte stále dost času zahrát si o některou z cen. Máte-li rádi výšky a nádherné výhledy do krajiny, zkuste soutěž Vzhůru do oblak!, která vás provede po rozhlednách, věžích i přírodních vyhlídkách. Hrací karta je k dispozici v informačním centru nebo na www.ceskomoravskepomezi.cz. Najít odpovědi na jednoduché otázky bude pro vás určitě hračka. Pokud při svých výletech rádi fotíte, nezapomeňte svoje úlovky zaregistrovat do soutěže Foto v oblacích. Autoři nejlepších snímků pořízených v turistické oblasti Českomoravské pomezí se také mohou těšit na některou z uvedených cen. Soutěžit můžete i s aplikací Geofun, která vás provede po atraktivních místech regionu. Budete se bavit při plnění nevšedních úkolů a dozvíte se spoustu zajímavých informací.

Tak neváhejte a vydejte se na výlet Českomoravským pomezím, určitě nebudete litovat.

Jiří Zámečník, destinační společnost Českomoravské pomezí

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
logo infocentra

Turistické informační centrum 

náměstí Přemysla Otakara II. 96
Vysoké Mýto, 566 01
 
tel.: 465 466 112
e-mail: infocentrum@vysoke-myto.cz
web: www.infocentrum.vysoke-myto.cz

Provozní doba

Po - Pá: 8:30 - 17:00
So, Ne, svátky: 9:00 - 17:00 (květen - říjen)
So, Ne, svátky: 10:00 - 17:00 (listopad - duben)