Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 10.4.2020
Aktuální nabídka


Duha kam se jen podíváte...

Email Tisk PDF

09.04.20

duh kopDuha jako symbol naděje v době koronavirové pandemie rozzářila okna všech středisek společnosti Vysokomýtská kulturní. Barevné duhy v různých podobách zdobí prostory Turistického informačního centra (na snímku), M-klubu, Městské knihovny i Městské galerie.

Společnost, která v době nouzového stavu, nemůže nabízet obvyklý kulturní program, se tak připojila k celonárodní duhové výzvě. 


 

Zavřeno. Galerie, informační centrum, muzeum karosářství

Email Tisk PDF

10.03.20

karaAž do odvolání budou ve Vysokém Mýtě uzavřeny Turistické informační centrum, Městská galerie i Muzeum českého karosářství. Je to nezbytná reakce na vyhlášení nouzového stavu, který oznámila vláda České republiky ve čtvrtek 12. března, a rozšířila v neděli 15. března o omezení volného pohybu osob.

Pracovníci těchto jednotlivých institucí ve Vysokém Mýtě však nadále vyřizují svoji agendu, byť v poněkud upraveném režimu. Stále je však možné se obracet na tato telefonní čísla: 778 401 995 a 778 488 164, případně svoje dotazy a připomínky psát na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Důležité je v těchto chvílích také sledovat aktuální informace na webových stránkách infocentrum.vysoke-myto.cz. Ty se budou průběžně doplňovat a aktualizovat stejně jako novinky na sociálních sítích. 

Aktuální informace o změnách a akcích v M-klubu sledujte zde: http://mklub.cz/index.php/aktualne/item/1604-nouzovy-stav-upravena-oteviraci-doba


 

Jak (ne)prodáváme vstupenky na akce

Email Tisk PDF

24.04.19

ticket Prodej vstupenek na kulturní, sportovní a další akce, které nepořádá naše mateřská značka – tedy obecně prospěšná společnost Vysokomýtská kulturní – musí doznat určité změny a úpravy. Chceme tak chránit naše zákazníky i sebe před neseriózním přístupem některých agentur a vstupenkových portálů.

 

Proto přestává Turistické informační centrum ve Vysokém Mýtě s okamžitou platností prodávat lístky na jakékoliv akce, které pořádá pražská JV Agentura. V této chvíli se jedná například o koncert Andrea Bocelliho na konci listopadu 2019. Současně upravujeme storno – tedy vrácení peněz ze vstupného – na události, na které nabízí vstupenky Ticketportal. Storno nabyde platnosti až ve chvíli, kdy Ticketportal potvrdí, že tuto operaci přijal a schválil. Rozhodně se tedy zákazník nedočká peněz za storno okamžitě.

 

Proč jsme k tomuto omezení sáhli? JV Agentura chystala na září 2018 akci Fast and Furious Live, kterou však několikrát odložila, až ji zrušila úplně. A přestože vstupenky na ni právě přes síť Ticketportal prodávala již od roku 2017, dodnes peníze zákazníkům nejen nevrátila, ale jejich navracení dokonce na neurčito zcela zrušila. V této chvíli se JV Agentura vymlouvá na Ticketportal, ten postupuje stejně – tedy s výmluvou na pořadatele celé akce. A peníze některých zákazníků tak stále zůstávají v nedobytných sejfech agentur a portálů…

 

Věříme, že náš přístup a změnu zákazníci pochopí.


 

KULTURNÍ PROGRAM DUBEN 2020

Email Tisk PDF

17.04.19

 

smajl s rouškouVzhledem k situaci, ve které se nacházíme, v příloze nenajdete kulturní program, ale veškeré kontakty na pořadatele akcí u kterých se můžete informovat. Až se situace uklidní, můžete se těšit na nabitý kulturní program, na který jste každý měsíc zvyklí.

pdfKontakty na pořadatele379.19 KB

 


 

Mobilní průvodce městem slouží jako lákadlo

Email Tisk PDF

21.06.17

mobilPro návštěvníky, pro turisty, pro každého, kdo chce vědět něco víc o Vysokém Mýtě. Přesně tak vypadá cílová skupina, pro kterou je určen mobilní průvodce městem.

Autoři nechtěli vymýšlet zázračné kapitoly, nehledali úžasné fotografie, neobjevovali nové historické prameny. Celý průvodce, který slouží především jako lákadlo pro návštěvu dvanáctitisícového místa na proslulé silnici číslo 35, představuje Vysoké Mýto plné památek, zábavy i zajímavostí a pozvánek. Zájemci nakouknou i do nejbližsího okolí, například na rokokový zámek Nové hrady. Aplikaci se průběžně doplňuje a aktualizuje.

Majitelé chytrých telefonů se k němu jednoduše dostanou přes QR kódy pro systém Android i iOS. 

 

QRandroid QRapple


 


Strana 1 z 2