Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 24.4.2018
Aktuální nabídka


Suvenýr, dárek, hrnek - a přitom káva z něj bude ještě lepší

Email Tisk


pokhrnekSpousta lidí má svůj oblíbený hrnek na kávu nebo na čaj. A ten stejný nápoj by jim snad z jiného ani nechutnal. Turistické informační centrum se však rozhodlo, že zkusí tyto stereotypy lehce změnit. I proto se v jeho nabídce objevují originální hrnky s motivy Vysokého Mýta.

Autorkou je místní výtvarnice Marta Hošková. Z jejich četných návrhů se nakonec prosadil ten, který na ručně zhotoveném hrnku přibližuje panorama města Vysoké Mýto. Nejen autorka návrhu věří, že originální suvenýr, dárek či pozornost najde svoje obdivovatele.

A tak si kávu, čaj, vodu či jakýkoliv další nápoj můžou vychutnat ze zcela nového hrníčku...


 

Změna titulu 4. divadelního představení v abonmá

Email Tisk


smím prositZe zdravotních důvodů člena hereckého souboru bude místo plánovaného představení   ( Cena za něžnost – ČINOHERNÍ STUDIO BOUŘE ) odehráno ve stejném termínu představení  Smím prosit?... Děkujeme za pochopení a přejeme hezké divadelní zážitky.

 

14. května v 19.30, Šemberovo divadlo

ČINOHERNÍ STUDIO BOUŘE

SMÍM PROSIT?...   (GÉRARD BITTON, MICHEL MUNZ)

Svižná komedie, která nabízí vtipné dialogy a krásné herecké příležitosti.

Henri de Sacy je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz, pod podmínkou, že se do roka ožení. Ale jak se nemuset své vášně k ženám vzdát a zároveň splnit kladenou podmínku? Řešení bude překvapivé, rozuzlení ještě překvapivější.

Režie: Jaromír Janeček.

Hrají: Jan Révai, Kateřina Janečková, Filip Čapka / Robert Jašków, Petr Pěknic / Karel Zima, Martin Polách / Igor Bareš.

 

 

Vstupenky zakoupené na toto představení zůstávají v platnosti. Dotazy vám rádi zodpovíme na tel. 731 940 054 či na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Vstupné: 310, 340 a 370 Kč. Doprodej volných vstupenek online na eshop.mklub.cz nebo v IC ve Vysokém Mýtě a Litomyšli.

 

Změna termínu, titulu a obsazení vyhrazena.

   


 

EET v TIC s FIK - to je jako z Mládkovy písničky o zkratkách

Email Tisk


EET1Elektronická evidence tržeb (EET) ve druhé vlně, která zaplavila Česko, pronikla také do Turistického informačního centra (TIC) ve Vysokém Mýtě. Co to konkrétně znamená pro jeho návštěvníky a zákazníky?

Pokud si návštěvník pořídí suvenýr, dárkový předmět, mapu, knížku apod., tak dostane z druhé strany infopultu nejen zboží, ale i účtenku s důležitým a patřičným označením FIK (fiskální identifikační kód). Při pořízení jakékoliv vstupenky - do galerie či muzea, nebo na libovolnou kulturní akci, kterou pořádá místní M-klub - eventuálně pokud využije dalších služeb informačního centra (kopírování apod.), tak na tuto oblast se EET, a tím ani povinnost tisknout účtenku, v této chvíli nevztahuje.

Pokud však zákazník o ni projeví přání, může si ji odvézt jako jednu z nezapomenutelných vzpomínek na návštěvu Vysokého Mýta...


 

Předprodej vstupenek

Email Tisk


prodej vstupenekJARNÍ KONCERT -  středa 25.4. 2018 v 19.30, koncertní sál ZUŠ

 

Organizátorem těchto akcí jsou soukromé subjekty, nikoliv Vysokomýtská kulturní. 

       


 

Vymalujte si Vysoké Mýto

Email Tisk


omalDětské omalovánky s motivy Vysokého Mýta jsou pro děti nejen dokonalou zábavou, ale i poučením. Kromě devíti obrázků, na něž použijí všechny pastelky, které najdou doma, se něco dozví o historii města, vybarví si auto a autobus podle svých představ, budou hledat nejrychlejší cestu po autodromu. Autorkou omalovánek Poznej město Vysoké Mýto, které jsou nově v prodeji v informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II. 96, je Veronika Balcarová. 


 


Strana 1 z 2