Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 29.1.2020
Aktuální nabídka


Jazz zazní v prostorách Městské galerie

Email Tisk PDF

22.01.20

 

BITTER MOODnainfoKapela Bitter Mood. Většina jejcih členů pochází z Vysokého Mýta, ale teprve nyní se poprvé představí před domácím publikem v prostorách Městské galerie. Nabídnou jazz, soul, šansony, a to jak převzaté skladby, tak i autorská díla. Návštěvníci koncertu se můžou těšit na toto kvarteto: Petra Boštíková - zpěv, Milka Havlík - kytara, Lukáš Daněk - kontrabas, baskytara, Petr Zerzán - bicí.

Koncert se uskuteční v sále Městské galerie Vysoké Mýto ve čtvrtek 6. února, jeho začátek je v 19.30. Vstupenky je možné zakoupit v Turistickém informačním centru ve Vysokém Mýtě nebo on-line na stránkách www.mklub.cz.

 


 

Jak (ne)prodáváme vstupenky na akce

Email Tisk PDF

24.04.19

ticket Prodej vstupenek na kulturní, sportovní a další akce, které nepořádá naše mateřská značka – tedy obecně prospěšná společnost Vysokomýtská kulturní – musí doznat určité změny a úpravy. Chceme tak chránit naše zákazníky i sebe před neseriózním přístupem některých agentur a vstupenkových portálů.

 

Proto přestává Turistické informační centrum ve Vysokém Mýtě s okamžitou platností prodávat lístky na jakékoliv akce, které pořádá pražská JV Agentura. V této chvíli se jedná například o koncert Andrea Bocelliho na konci listopadu 2019. Současně upravujeme storno – tedy vrácení peněz ze vstupného – na události, na které nabízí vstupenky Ticketportal. Storno nabyde platnosti až ve chvíli, kdy Ticketportal potvrdí, že tuto operaci přijal a schválil. Rozhodně se tedy zákazník nedočká peněz za storno okamžitě.

 

Proč jsme k tomuto omezení sáhli? JV Agentura chystala na září 2018 akci Fast and Furious Live, kterou však několikrát odložila, až ji zrušila úplně. A přestože vstupenky na ni právě přes síť Ticketportal prodávala již od roku 2017, dodnes peníze zákazníkům nejen nevrátila, ale jejich navracení dokonce na neurčito zcela zrušila. V této chvíli se JV Agentura vymlouvá na Ticketportal, ten postupuje stejně – tedy s výmluvou na pořadatele celé akce. A peníze některých zákazníků tak stále zůstávají v nedobytných sejfech agentur a portálů…

 

Věříme, že náš přístup a změnu zákazníci pochopí.


 

KULTURNÍ PROGRAM LEDEN 2020

Email Tisk PDF

17.04.19

LEMANSNový rok 2020 je už tady a s ním i kulturní program na první měsíc - leden. Protože začíná PLESOVÁ SEZÓNA, můžete se hodit do gala a na některý z plesů přijít a zatančit si. V Šemberově divadle si zahraje JAK ČERT HLEDAL DÍRU DO PEKLA divadelní spolek Šembera. Těšit se také můžete na KINO. Celý měsíční program najdete v příloze.

KALENDÁŘ AKCÍ - LEDEN 2020


 

EET v TIC s FIK - to je jako z Mládkovy písničky o zkratkách

Email Tisk PDF

07.03.17

EET1Elektronická evidence tržeb (EET) ve druhé vlně, která zaplavila Česko, pronikla také do Turistického informačního centra (TIC) ve Vysokém Mýtě. Co to konkrétně znamená pro jeho návštěvníky a zákazníky?

Pokud si návštěvník pořídí suvenýr, dárkový předmět, mapu, knížku apod., tak dostane z druhé strany infopultu nejen zboží, ale i účtenku s důležitým a patřičným označením FIK (fiskální identifikační kód). Při pořízení jakékoliv vstupenky - do galerie či muzea, nebo na libovolnou kulturní akci, kterou pořádá místní M-klub - eventuálně pokud využije dalších služeb informačního centra (kopírování apod.), tak na tuto oblast se EET, a tím ani povinnost tisknout účtenku, v této chvíli nevztahuje.

Pokud však zákazník o ni projeví přání, může si ji odvézt jako jednu z nezapomenutelných vzpomínek na návštěvu Vysokého Mýta...


 

Předprodej vstupenek

Email Tisk PDF

06.12.16

OBRÁZEK WEB

PLES ZAHRÁDKÁŘŮ - pátek 31.1. od 20.00, M-klub

 

Organizátorem těchto akcí není VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o.p.s 

 


 


Strana 1 z 2