Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 9.7.2020
Aktuální nabídka


Neomezená data s Městskou galerií

Email Tisk PDF

03.07.20

MGTMOBILEMěstská galerie ve Vysokém Mýtě se zapojila do projektu "Spolu po magentové" který vytvořil T-mobile pro svoje zákazníky na letošní léto. Cílem tohoto projektu je navštěvovat během letních dnů památky a kulturu v České republice. U každé památky, která je do projektu zapojená, na Vás bude čekat QR kód, po jehož načtení dostanete neomezená data na 24 hodin zdarma. Objevte krásy naší země a nechte se za to odměnit!

Více informací na: https://www.t-mobile.cz/microsites/pomagentove/index.html


 

Kulturní program na prázdniny

Email Tisk PDF

01.07.20

programA jsme zpět! Kultura se pomalu probouzí ke svému životu a my jsme pro Vás připravili bohatý program na celé léto. Těšit se můžete na PROMENÁDNÍ KONCERTY, DIVADÉLKA PRO DĚTI, TÝDEN HUDBY nebo třeba DISKOTÉKU pod širým nebem v Amfíku, kde bude hrát DJ Bocian, vystoupí Saxofrancis a J. Věnečková. Na začátku září přivítáme MĚSTSKÉ SLAVNOSTI a SODOMKOVO VYSOKÉ MÝTO, které se bohužel v termínu nemohlo uskutečnit.

pdfPRÁZDNINY2020.pdf787.89 KB


 

V Mejtě to je jízda

Email Tisk PDF

27.06.20

v mejtě to je jízdaNastal čas letních prázdnin a s ním i doba, kdy většina lidí vyjíždí na výlety či dovolené. Chceme objevovat zajímavá místa nejen v přírodě, ale i ve městech. Návštěvníci Vysokého Mýta jsou často mile překvapeni památkami, které jsou v našem městě zachovány. My v informačním centru jsme mnohdy prvními, kteří slyší tato pochvalná slova od turistů. O to větší radostí pro nás je, že se k nám mnozí z nich následující sezóny znovu vracejí a těší se na další zážitky i nápadité novinky.


Celý článek...
 

Letní promenádní koncerty

Email Tisk PDF

27.06.20

dolnovankaI letos se můžete těšit na tradiční prázdninové promenádní koncerty dechové hudby, které se budou odehrávat v Amfiteátru M-klubu (vstup do areálu pouze od bazénu). Přijďte si poslechnout Svitavskou dvanáctku, Poličanku, Dolnovanku a Choceňačku, dle následujícího programu:

9. 7. – ASTRA Svitavy
23. 7. – Poličanka
13. 8. – Dolnovanka
27. 8.– Choceňačka


Promenádní koncerty začínají v 17.00, vstup zdarma, změna programu vyhrazena.


 

Týden hudby

Email Tisk PDF

27.06.20

 koller

Na předposlední prázdninový týden od 17. do 21. srpna připravilo město Vysoké Mýto a M-klub tradiční hudební festival Týden hudby. Letos se jedná již o jedenadvacátý ročník populární kulturní akce a nejen lidé z Vysokého Mýta se mohou těšit na špičkové muzikanty české hudební scény. V letošním roce se Týden hudby uskuteční v Amfiteátru M-klubu.


Celý článek...
 


Strana 1 z 3