Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 18.9.2020

Divadelní abonmá


divadlo abonmaS odchodem léta přichází aktuální nabídka podzimního divadelního abonmá a s ním i řada novinek. Prostor Šemberova divadla prošel výraznou modernizací, která mimo jiné přinese komfortnější sezení. Nová, prostornější, křesla budou vyhovovat současným trendům, avšak zároveň sníží počet sedadel v hledišti. V souvislosti s touto změnou není možné zachovat stávající zasedací pořádek předplatitelů tak, jak jsme byli zvyklí v minulých sezónách. Věříme však, že pohodlnější posezení v Šemberově divadle nám to bohatě vykompenzuje.

 

Jak bude probíhat prodej divadelního abonmá pro nadcházející sezónu?

 

Pro stávající abonenty bude prodej spuštěn v pondělí 5. října od 14.30 v Turistickém informačním centru Vysoké Mýto, kde nabídneme k výběru volná místa v hledišti divadla. První den prodeje bude mít infocentrum prodlouženou otevírací dobu do 18.00. Další dny 6. a 7. října budou moci stávající abonenti zakoupit abonentku již v běžnou provozní dobu (od 8.30 do 17.00).

První den prodeje (5.10.) budou moci zájemci o divadelní abonmá vstupovat do budovy až v daný čas prodeje tj.,ve 14:30 hodin. Uvnitř budovy bude třeba zachovat odstupy a dodržovat i další hygienická opatření, která souvisí se situací, ve které se v současné době nacházíme. Zájemci budou do budovy přicházet postupně a jejich počet bude hned u vchodu koordinován.

 

 

Nově příchozím předplatitelům bude vyhrazen termín nákupu 8. a 9. října (od 8.30 do 17.00).

 

Po ukončení prodeje abonmá, bude možné zakoupit volná místa na jednotlivé tituly tohoto abonentního cyklu. Ty budou prodávány od 26. října. Budeme moc rádi, když i nadále s vámi zůstaneme v užším kontaktu. Pro pravidelné návštěvníky abonmá zachováme možnost zasílání informativních e-mailů, zpřesňujících některé termíny, či upozorňujících na změny. Jednou z nich je změna začátku představení nového cyklu, která budou začínat již v 19.00.

 

Pevně věříme, že přicházející období nám bude ve všech ohledech nakloněno a my budeme moci realizovat divadelní  nabídku v plném rozsahu i v plánovaných termínech. Přesto bychom zájemce o abonmá chtěli poprosit, aby sledovali aktuální informace k prodeji předplatného. Ty budou k dispozici na stránkách M-klubu. Předplatitelé, kteří nám nahlásili svůj e-mail, dostanou informace i touto cestou. Termín i forma prodeje, stejně tak jako realizace  divadel, mohou být upraveny v závislosti na nařízeních či doporučeních, kterými jsme povinni se řídit. Doufáme však, že situace dovolí, abychom se pravidelně potkávali, a to nejen v divadle.

 

Divadelní nabídku naleznete na http://www.mklub.cz/index.php/divadlo.

Cena abonmá je 1 300, 1 200, 1 100 Kč.