Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 19.1.2021

Česká televize a její dětská hra dorazily do Vysokého Mýta


d1Zajímavé prázdniny, ještě zajímavější ceny, nepochybně skvělé zážitky a krapet poučení - to vše přináší nová prázdninová soutěž České televize Rozbzuč Déčko! Ta právě dorazila do Turistického informačního centra ve Vysokém Mýtě, kde se jí můžou se začátkem prázdnin (od 29. června) do jeho konce (neděle 1. září) zúčastnit všechny děti, které chtějí pomoci Déčku. Jeho programu totiž chřadnou barvy.

 

V informačním centru děti dostanou leták se soutěžním kódem. Ten je totiž pro každého účastníka jedinečný a bez něj nemůže barvám a svým oblíbeným pořadům vůbec pomoci. K tomu jim přidáme krásné tetovačky a také badatelský list. Vše pouze na požádání, tyto nezbytnosti pro hru Rozbzuč Déčko! nenajde nikdo ve volně přístupných stojanech...

 

Česká televize si už v minulých letech vyzkoušela, že tyto prázdninové zábavy fungují, počty účastníků počítá na desetitisíce. Podrobnější informace najde každý na webové stránce www.rozbzucdecko.cz., ty základní - společně se soutěžním kódem - se dají získat i v Turistickém informačním centru ve Vysokém Mýtě. 

Otevřeno je každý den. V pondělí až pátek od 8:30 do 17, o víkendech a svátcích 10 - 17 hodin. A protože nedržíme polední přestávku, na zavřené dveře nenarazíte.